Bizi takip edin

Haberler

EN FAZLA ONUR NİŞANI MARS LOGISTICS SÜRÜCÜLERİNE!

13/07/2016
Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) tarafından araçları güvenli şekilde kullanan, çalışmakta oldukları şirketlere ve meslek kurallarına bağlılık gösteren sürücülere verilen “IRU Profesyonel Sürücü Onur Nişanı” ödülleri sahiplerini buldu. Mars Logistics, bu yıl da 20 sürücüsü ile en fazla Onur Nişanı alan şirket oldu.
 
22 Haziran 2016 Çarşamba günü İstanbul Yeşilköy WOW Otel’de Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) ev sahipliğinde geleneksel iftar yemeği düzenlendi. İstanbul Ulaştırma Bölge Müdürü Cem Murat Yıldırım, IRU İstanbul Daimi Temsilci Vekili Adrian Albu başta olmak üzere; Kamu, sivil toplum kuruluşları ve UND üyesi firma temsilcilerinden oluşan yaklaşık 1.000 kişinin katıldığı iftar yemeğinde “IRU Onur Nişanı Ödülü” ve “UND-IRU Yılın Sürücüsü” ödülleri de sahiplerini buldu. 
 
28 ülkeden toplam 1214 Profesyonel Sürücü, IRU Yönetim Kurulu’nun yaptığı değerlendirmeden başarıyla geçerek ödül sahibi oldu. Mars Logistics, Türkiye’de bu yıl da şirket ve meslek kurallarına uygun davranış sergileyen 42 sürücüye verilen “2015 Yılı IRU Profesyonel Sürücü Onur Nişanı” ödülüne 20 sürücüsü ile layık görülerek en fazla nişan alan şirket oldu. Mars Logistics sürücüleri ödüllerini UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu’nun elinden aldı.
 
Mars Logistics Hakkında
 
Mars Logistics, kara, hava, deniz ve demiryolu nakliyesi, fuar ve etkinlik lojistiği, proje taşımacılığı, gümrükleme, sigorta, depolama ve diğer tüm lojistik hizmetlerinin kusursuz olarak sunulduğu, sektöre sayısız yenilikler getirmiş olan kurumsal bir lojistik firmasıdır. Çatısı altında topladığı şirketleri, 1000’İn üzerinde profesyonel çalışanı, tam donanımlı altyapısı ve kusursuz iletişim ağıyla, tam hizmet politikası güden organize bir kurum olarak yapılanmaktadır. Mars Lojistik Uluslararası Taşımacılık Depolama Dağıtım, Mars Hava ve Deniz Kargo ve Mars Sigorta şirketlerinden oluşan Mars Logistics'in, merkez İstanbul Yenibosna, Ambarlı ve Tuzla olmak üzere Bursa, İzmir, Adana, Ankara, Mersin, Atatürk Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı, Şakirpaşa Havalimanı ve Esenboğa Havalimanı’nda şubeleri bulunmaktadır.
 
© 2015 MARSLOGISTICS